Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Karagöl Mut Peyniri 1 Kg


  • Ürün Adı: Karagöl Mut Peyniri 1 Kg
  • Ürün Kodu krglmut

Fiyat : 0,00 TL


Karagöl Mut Peyniri 1 Kg

Karagöl Mut Kaşarı

Mut Peynir Mersin`in Mut ilçesine ait inek sütünden yapılıp taze kaşarla eski kaşar arası az olgunlaştırılmış sert bir peynir çeşididir. Ülkemizde birkaç firma üretmektedir, yenmesi lezzetli değişik biraroması vardır. Az tuzlu ve sertlik kıvamı taze ile eski kaşar arasıdır. Karagöl Mut Kaşarının tadı da çok keskin değildir.

Karagöl Çiftliği; Peynirci Amca ünvanlı Nedim ve Selim MADEN kardeşler tarafından 1991 tarihinde kurulmuştur. Sakarya`da mütevazi bir üretim ile sektöre giren Karagöl Çiftliği; sistemli ve istikrarlı büyüyerek 2001 yılında tesislerini Sakarya`ya taşımıştır. Türkiye`nin Yöresel Lezzeti slogan her geçen gün büyümesini sürdüren Karagöl Çiftliği, Söğütlü / SAKARYA`daki kendi tesislerinde zengin peynir çeşitlerini kalite ve doğal lezzetleriyle damaklara taşımaya devam ediyor. 

Karagöl Mut Kaşar Peyniri toptan peynir fiyatları seçeneği ile peynir ve süt ürünleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :