Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

12 oz Karton Bardak


  • Ürün Adı: 12 oz Karton Bardak
  • Ürün Kodu kartbar12oz

Fiyat : 32,86 TL


Soğuk İçecek 12 oz Karton Bardak

100 adetli paketlerde 12 oz / 250 - 300 cc hacminde kalın karton kağıt bardak soğuk içecekler, meyve suları ve meşrubatlar için idealdir. Karton bardaklar pratik kullanım ve plastik bardağa göre hijyen açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır. Tüketimi fazla toplu bardak kullanımlarının olduğu ofis, spor salonu, okul, dershane gibi ortamlar için tek kullanımlık olması kullan at özelliği ile avantajlı üründür.

İnsanlar için günlük sıvı tüketimi vazgeçilmez durumdur. Tüketilen sıvının konacağı kabın, içilirken kullanılacak bardağın sağlıklı olması ve ihtiyacı karşılaması önemlidir. Karton bardak sağlıklı ve tek kullanım olarak cam bardağa göre daha ucuz maliyete sahipdir. Plastik ve köpük bardaklar ise sağlık açısından risklere sahip olmasından dolayı çok tercih edilmez hale gelmektedir. Tek kullanımlık olan karton bardak içecekler içintercih edilen en mantıklı ürün haline gelmiştir. Soğuk içecek 12 oz karton bardak modern ekipmanlarla hijyenik koşullarda üretilmektedir.

Ağız: 80 mm
Taban: 51 mm
Yükseklik: 117 mm

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :