Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Çardak Bardak Limonata 250 ml


  • Ürün Adı: Çardak Bardak Limonata 250 ml
  • Ürün Kodu çrdklim

Fiyat : 195,90 TL


Çardak Bardak Limonata 250 ml Çarıldak

Koli İçi Adedi: 40 Tane - Bardak Limonata Koli Fiyatıdır

Yaz mevsiminin vazgeçilmezi, serinlemek isteyenlerin geleneksel içeceği Çardak Limonata. Yaza damgasını vuracak süper içeceğiniz, meyve oranı % 10 gerçek meyve suyu ile harmanlanmış 250 ml bardak limonata. Biraz egzotik lezzet ile canlandırıcı aroma ve doğal ürün. Plastik ambalaj geri dönüşümlüdür. Kullan at pratik bardak. Ürünlerde GDO  yani Genetiği Değiştirilmiş Organizma yoktur.

Çardaksan kurucu ortaklarının konsantre meyve suyu alanındaki bilgi ve birikiminden yola çıkarak, Çayırova`da 3600 m2`lik modern ve son teknoloji ile donatılmış tesislerini kurmuştr. Tecrübeli üretim ekibi, güçlü sermaye yapısı ile kısa sürede Türkiye pazarında öndemli yere sahip olmuştur. Her geçen gün pazar payını artırarak imalatınıu sürdürmektedir. Çardaksan bünyesinde; Çarıldak, Çardak, Ramiz Dayı, Meyviş, Jokerice ve Yeşil Çınar markalarını barındırmaktadır.
 
Çardaksan Tesislerinde, konsantre meyve suları, buzlu çay, limonata, meyve aromalı içecekler, gazlı içecekler, limon sosu ve sirke üretimi yapılmaktadır. Tüm ürünler en son teknoloji ile modern makinelerde ISO standartlarına uygun el değmeden üretilmektedir.
 
Gıda endüstrisinde kullanılan su içilebilir nitelikte olmak zorundadır. İçecek hazırlamada kullanılan kullanım suyu içeceğin bileşimine girdiğine ve insan tarafından tüketimi söz konusu olduğundan dolayı içme suyu niteliğinde olmak zorundadır. 250 ml çarıldak bardak limonata üretimimizde içilebilir nitelikte içme suyu kullanılmaktadır.
 
Çardaksan, hammadde alımlarında; uluslararası kabul görmüş, lider üretici markalardan en kaliteli hammaddeleri tedarik etmektedir. 
 
İşletmelerinizde satabileceğiniz veya işyerlerinişzde misafirleriniz ikram edebileceğiniz bardak limonata toptan fiyatları avantajı ile caytoptancisi.com sitemizde.

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :