Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

caytoptancisi.com bir Orka Toptan Gıda Ltd. Şti. online ürün satış sitesidir.  Orka Toptan Gıda

1980 yılından bu yana  faaliyet gösteren Gezer Otomotiv Su San.Tic.Ltd.Şti.,  2010 yılından günümüze gelen toptan gıda sektörleründeki tecrübe ve birikimi sektörel müşterilerimize yansıtabilmek için e-ticaret sitemizi kurmuştur.

Müşteri memnuniyetini üst noktada tutarak, ilkelerimizden ödün vermeden ihtiyaçlarınıza göre doğru ürün ve uygun fiyat politikası güderek hizmet ve fiyat avantajını siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktadır. Firmamızın başarısı müşteri memnuniyeti ile paralel olarak yükselmektedir.

Toptan sektöründe Türkiye`nin seçkin firmalarından oluşan ürün gamımızda yer alan ihtiyaçlarınızı üreticiden tüketiciye kaliteli ve uygun fiyat ile zamanında teslim etmekteyiz. Uzman kadro ve personelimiz değerli müşterilerimizi memnuniyet etmeyi ilke edinmişlerdir. Sektörde güven veren ilk akla gelen, aranan ve tercih edilen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ilk hedefimizdir.

Misyonumuz, Kaliteli ve Güvenilir ürünleri ucuz firyata sunabilmek ve profesyonellerin güçlü iş ortağı olabilmektir.