Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Stick Fişek Şeker 3 Gr


  • Ürün Adı: Stick Fişek Şeker 3 Gr
  • Ürün Kodu kmr001

Fiyat : 0,00 TL


3 gr Stick Şeker

Kutu Adedi : 1000 Adet - 3 Kg

Kafe, restoran, börek salonu ve büfe gibi bir çok işletmenin en çok kullandığı tek kullanımlık stick şeker veya fişek şeker sürekli kullanımı ve hızlı tüketilmesi nedeni ile işletmelerin en yüksek gider yaptığı ürünlerden biridir. İşlertmelerin  ambalaj şeker tercihleri kullan-at özelliği ve ihtiyaç kadar kullanım oranı ile tasarruflu ve oldukça pratik olmasıdır.

Firmanızın logosu basılı baskılı stick şeker seçeneği reklam için en pratik yolllardan biridir ve markanıza değer katar. Logolu stick şeker baskı maliyeti olması nedeniyle baskısız fişek şekere göre biraz daha maliyetli bir üründür.

Ambalaj stick şekerler 3 gram olarak doldurulur. Stick şeker ambalaj kağıtlarında kuşe kağıt kullanılır. Baskılı stick şeker veya baskısız stick şeker; açık toz şeker veya küp şekere kıyasla hijyenik bir kullanım şeklidir. Müşterileri için ambalajlı şeker çeşitleri tercih edilen öncelik verilen bir üründür.

 

Baskılı stick şeker siparişleriniz için iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :