Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

7 oz Karton Bardak


  • Ürün Adı: 7 oz Karton Bardak
  • Ürün Kodu kartbar7oz

Fiyat : 27,90 TL


7 oz Karton Bardak Yıldız Desenli 100 li 

100 adetli paketlerde 7 oz kalın karton kağıt bardak sıcak ve soğuk içecekler için idealdir. Karton bardaklar pratik kullanım ve plastik bardağa göre hijyen açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır. Tüketimi fazla toplu bardak kullanımlarının olduğu ofis, spor salonu, okul, dershane gibi ortamlar için tek kullanımlık olması kullan at özelliği ile avantajlı üründür. meşrubat servisinde plastik ve köpük bardaklar yerine daha sağlıklı bir alternatif olan kağıt bardakların giderek artan şekilde tercih edilmesini sağlamıştır. Özellikle sıcak içeceklerde, hammaddenin sıcaklıkla beraber içeceğe karışma ihtimali; uzun vadede tüketiciler için önemli bir risk oluşturmaktadır. Kağıt bardaklar, kullanım yeri ve şekline göre 215gr/m2 den 245gr/m2 ye değişen gramajlarda; baskılı veya baskısız olarak üretilebilmektedir.

İnsanlar için günlük sıvı tüketimi vazgeçilmez durumdur. Tüketilen sıvının konacağı kabın, içilirken kullanılacak bardağın sağlıklı olması ve ihtiyacı karşılaması önemlidir. 7 oz Karton bardak sağlıklı ve tek kullanım olarak cam bardağa göre daha ucuz maliyete sahipdir. Plastik ve köpük bardaklar ise sağlık açısından risklere sahip olmasından dolayı çok tercih edilmez hale gelmektedir. Tek kullanımlık olan karton bardak içecekler içintercih edilen en mantıklı ürün haline gelmiştir. Soğuk içecek ve sıcak içecek 7 oz karton bardak modern ekipmanlarla hijyenik koşullarda üretilmektedir.

Koli İçi Adedi: 30

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :