Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Arnes Karton Bardak 7 Oz


  • Ürün Adı: Arnes Karton Bardak 7 Oz
  • Ürün Kodu krtnbar-7arn

Fiyat : 25,95 TL


Arnes Karton Bardak 7 Oz 100`lü Paket

İşletmeler ve iş yerlerinin önemli gider kalemlerinden olan mutfak malzemelerinde ürün fiyatı kadar, ürünün kalitesi de önemlidir. Gün içerisinde yoğun şekilde kullanılan kahve otomatları, çay kazanları ve su sebillerinin en önemli parçaları olan (kagıt bardak) karton bardakları Arnes Karton Bardak kalitesiyle müşterilerimize sunmaktayız.

100’lü Pakette Arnes Karton Bardak,yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Karton bardaklar sıcak içeceklere uygun olarak imal edilmiş olup elinizi ve ağzınızı yakmaz, içeceğin tadını etkilemez. Kolay deforme olmayan yapısıyla ikinci ez kullanıma olanak tanır. Sıcak ve soğuk içeceklerde kullanılabilen 7 oz hacminde karton kağıt bardak.

Arnes Karton Bardak pratiklik kullanım ve plastik bardağa göre hijyen açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır. Tüketimi fazla toplu bardak kullanımlarının olduğu ofis, spor salonu, okul, dershane gibi ortamlar için tek kullanımlık olması kullan at özelliği ile avantajlı üründür.

Arnes kağıt bardak Arnes Ambalaj`ın ISO 22000:2005 ve BRC sertifikalı tesislerinde el değmeden üretilmektedir.

Ağız Genişliği: 70 mm
Taban Genişliği: 49 mm
Yükseklik: 79 mm

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :