Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Avcıer Habeşi Çay 500 Gr


  • Ürün Adı: Avcıer Habeşi Çay 500 Gr
  • Ürün Kodu avcierhbs

Fiyat : 0,00 TL


Avcıer Habeşi Çay 500 Gram Siyah Çay

Doğadan Gelen Llezzet.. Damak tadına uygun en kaliteli en iyi harmanlardan hazırlanmıştır.

Avcıer Çay Mersin bölgesinden başlayarak yurtiçi ve yurtdışı piyasasına hizmet vermektedir. Avcıer Çay kurulduğu ilk yıllardan itibaren çay sektöründe müşteri memnuniyetine keyif faktörünü de ekleyerek arttırmayı temel prensip olarak benimsemiş bir firmadır. Kalite Yönetim Sistemi prensipleri doğrultusunda, teknolojik gelişmelere ayak uyduran sürekli kendini yenileyen ve pazar payını her geçen gün büyüterek her zaman tercih edilen bir marka olmaktadır.

Çay, dünyada sudan sonra, en fazla içilen ve içme alışkanlığı gittikçe artan bir bitki olarak 5000 yıllık bir geçmişe sahiptir.  Bunun nedeni, yararlı ve besleyici olmasının yanısıra ekonomik olması ve kolay hazırlanabilmesindendir. Siyah veya yeşil çay, çay bitkisinin körpe yaprakları ile tomurcuğunun değişik yöntemlerle işlenmesi sonucu elde edilir.

Avcıer Çay Habeşi, yoğun iş temposu arasında çay molalarında içilen bir bardak çay hem beyne faydalı, hem de vücudu dinlendiricidir. Toplu tüketimin yüksek olduğu işletmeler ve ofisleriniz için toptan çay fiyatları uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :