Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Aytaç Pet Şişe Su 5 Lt


  • Ürün Adı: Aytaç Pet Şişe Su 5 Lt
  • Ürün Kodu aytaç-0004

Fiyat : 0,00 TL


Aytaç Pet Şişe Su 5 Litre

Aytaç Akyudum 5 litre pet şişe su kullanım rahatlığı ve taşıma kolaylığı ile evinizde, işyerinizde, piknikte ve ihtiyacınız olan heryerde sizin yanınızda.

AYTAÇ AKYUDUM GIDA A.Ş. 1994 yılında yerel mu¨teşebbisler tarafından kurulmuş, 30.06.1997 tarihinde YİMPAŞ HOLDİNG bu¨nyesine katılmıştır. 2008 yılında Yozgat/Çayıralan İlçesinde açılan tesisinde Sağlık Bakanlığı tarafından “Doğal Mineralli Su” olarak tescillenen kaynağından Pet Bardak, PET şişe ve Damacana şişelere dolumu yapılmaktadır.  Aytaç Akyudum; Doğal Mineralli Su, Meyve Nektarı, Yarım Yağlı Su¨t ve Meyveli İçecek u¨ru¨nleri ile Tu¨rkiye’de içecek sektöru¨nde sahip olduğu payı giderek bu¨yu¨tmektedir.

Aytaç Çamlıca Suyu toplam 142 mg/l mineral, 5,5 mg/l Sodyum içermektedir. Aytaç Çayıralan Suyu ise 376,5 mg/l mineral, 3 mg/l Sodyum içermektedir. Bu yapıları ile Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Doğal Mineralli Sular Hakkındaki Yönetmelik’ gereği ‘Düşük Mineralli’ ve ‘Sodyum Diyetine Uygun’ olarak nitelendirilmiştir. Mineralli sular, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu mineralleri içerdiğinden dolayı tercih edilirler.

Ambalaj: 5 litre
Koli İçi Adedi: 4
Koli Ağırlığı: 20,6 Kg
Raf Ömrü: 12 ay
Muhafaza Sıcaklığı: Oda Sıcaklığı

Aytaç Su 5 litre pet şişe su koli olarak sipariş vermek için sipariş adedini 4 ve katları olarak giriniz.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :