Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Aytaç Su Damacana


  • Ürün Adı: Aytaç Su Damacana
  • Ürün Kodu aytaç-00019d

Fiyat : 0,00 TL


Aytaç Su Damacana 19 Litre

Aytaç Akyudum 19 litre p.c. damacana su katliteli, ve hızlı servis ağı ile doğanın eşsiz güzelliğini hem işyerinize hemde evinize taşır.

AYTAÇ AKYUDUM GIDA A.Ş. 1994 yılında yerel mu¨teşebbisler tarafından kurulmuş, 30.06.1997 tarihinde YİMPAŞ HOLDİNG bu¨nyesine katılmıştır. 2008 yılında Yozgat/Çayıralan İlçesinde açılan tesisinde Sağlık Bakanlığı tarafından “Doğal Mineralli Su” olarak tescillenen kaynağından Pet Bardak, PET şişe ve Damacana şişelere dolumu yapılmaktadır.  Aytaç Akyudum; Doğal Mineralli Su, Meyve Nektarı, Yarım Yağlı Su¨t ve Meyveli İçecek u¨ru¨nleri ile Tu¨rkiye’de içecek sektöru¨nde sahip olduğu payı giderek bu¨yu¨tmektedir.

Aytaç Çamlıca Suyu toplam 142 mg/l mineral, 5,5 mg/l Sodyum içermektedir. Aytaç Çayıralan Suyu ise 376,5 mg/l mineral, 3 mg/l Sodyum içermektedir. Bu yapıları ile Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Doğal Mineralli Sular Hakkındaki Yönetmelik’ gereği ‘Düşük Mineralli’ ve ‘Sodyum Diyetine Uygun’ olarak nitelendirilmiştir. Mineralli sular, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu mineralleri içerdiğinden dolayı tercih edilirler.

Ambalaj: 19 litre
Raf Ömrü: 3 ay
Muhafaza Sıcaklığı: Oda Sıcaklığı

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :