Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Bakır Cezve


  • Ürün Adı: Bakır Cezve
  • Ürün Kodu bkrczv

Fiyat : 0,00 TL


Bakır Cezve

Bakır malzemeden imal edilmiş olup dışı bakır üzeri el dövmesi, içi kalaydır. Bakır Cezve nin uzun ömürlü olması için bulaşık makinasında yıkamayınız. Nefis kahvenin sırrı bu cezvede; Türk kahvesinin geleneksel lezzetini kaybetmeden sizlere sunuyor.

Bakır cezve takımı; müşterilerinize ve misafirlerinize bol köpüklü tadına doyulmaz bir kahve yapmanızı sağlar. Bu bakır cezve ile Türk kahvesi pişirdiğinizde istediğiniz o yoğun tadı alabileceğiniz gibi kolayca bol köpüklü yapabileceksiniz. Türk kahvesinin en lezzetli pişirilme araçlarından biri bakır cezvelerdir. Yavaş yavaş kısık ateşte bakır cezvede pişen kahvenin tadı daha güzel, köpüğü daha bol olur. 

Çay ocağı, kıraathane malzemeleri arasında bir çayocağının ihtiyaç bulabileceği tüm ürünler yer almaktadır. Kahvehane ekipmanları, çay ocağı malzemeleri ve cafeterya malzemeleri için bizi aramadan karar vermeyiniz. Kahvehane, çay ocağı, kıraathane malzemeleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :