Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Balküpü Elite Sargılı Küp Şeker 5 Kg


  • Ürün Adı: Balküpü Elite Sargılı Küp Şeker 5 Kg
  • Ürün Kodu blkpeltsrg5

Fiyat : 0,00 TL


Balküpü Elite Çift Sargılı Şeker 5 Kg Ekonomik Paket

Balküpü Elite 5 Kg Çift Sargılı küp şeker. İşletmeler için toplu tüketime uygun 5 kiloluk ekonomik pakette çift sargılı küp şeker.

Keskinkılıç Gıda 1987 yılından itibaren sektörde olup Bal Küpü markasını yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile şekerin doğasındaki tüm değerleri koruyarak tüketiciye sunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek özel sektör şeker fabrikası olarak yüksek teknolojiye dayalı, uluslararası standartlarda üretilen Balküpü Şeker tüketicilerin “KEYFİNE TAT KATMAYA” devam ediyor.

Bal Küpü Elite Çift Sargılı Küp Şeker 5 Kg müşteri memnuniyeti, yenilik ve kaliteyi ön planda tutan lider bir markanın ürünü olarak ofis, işyeri, işletmelerin tercihidir. Şekerde en yüksek kaliteyi tüketiciye sunan Balküpü Sargılı Şeker sargılı yapısı ile kirlenmeye, tozlanmaya karşı korumalı ve uzun süreli muhafaza edilmeye uygundur. Kalabalık işletmelerde toplu tüketim için sağlıklı koşullarda muhafazaya ve kullanıma uygundur. Caytoptancisi.com bal küpü sargılı şeker ürünümüzü uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunmaktadır.

5 kilo ekonomik paket Balküpü Elite Çift Sargılı Küp Şeker üretim proseslerinde su dışında hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Kristallerin birbirine yapışmasını sağlayan unsur, şekerin su ile karışmasından dolayı ortaya çıkan yapışma özelliğidir.

Ambalaj Ağırlığı: 5 kg
Koli İç Adedi: 5 x 1 adet
Koli Ağırlığı: 5 kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :