Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Balküpü Gold Küp Şeker 1000 gr


  • Ürün Adı: Balküpü Gold Küp Şeker 1000 gr
  • Ürün Kodu blkpgld

Fiyat : 0,00 TL


Balküpü Gold Küp Şeker 1000 gram

Balküpü Gold 1.000 Gr. küp şeker.

Keskinkılıç Gıda 1987 yılından itibaren sektörde olup Bal Küpü markasını yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile şekerin doğasındaki tüm değerleri koruyarak tüketiciye sunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek özel sektör şeker fabrikası olarak yüksek teknolojiye dayalı, uluslararası standartlarda üretilen Balküpü Gold Şeker 1000 gr. tüketicilerin “KEYFİNE TAT KATMAYA” devam ediyor.

Bal Küpü Gold Küp Şeker müşteri memnuniyeti, yenilik ve kaliteyi ön planda tutan lider bir markanın ürünü olarak ofis, işyeri, işletmelerin tercihidir. Şekerde en yüksek kaliteyi tüketiciye sunan Balküpü kalabalık işletmelerde toplu tüketim için sağlıklı koşullarda muhafazaya ve kullanıma uygundur. Caytoptancisi.com bal küpü gold şeker ürünümüzü uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunmaktadır.

Balküpü Gold Kesmeşeker üretim proseslerinde su dışında hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Kristallerin birbirine yapışmasını sağlayan unsur, şekerin su ile karışmasından dolayı ortaya çıkan yapışma özelliğidir.

Ambalaj Ağırlığı: 1 kg
Koli İç Adedi: 1 x 20 adet
Koli Ağırlığı: 20 kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :