Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Balküpü Harman Çay 1 Kg


  • Ürün Adı: Balküpü Harman Çay 1 Kg
  • Ürün Kodu blkpçy

Fiyat : 0,00 TL


Balküpü Harman Çay 1 Kg

Keskinkılıç Gıda 1987 yılından itibaren sektörde olup Bal Küpü markasını yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile şekerin doğasındaki tüm değerleri koruyarak tüketiciye sunmaktadır. Türkiye`nin en modern çay tesislerinde üstün hijyen teknolojisi ile homojen olarak üretilen Bal Küpü çay, harman çay, poşet çay ve demlik poşet çeşitleri ile çayda da özlenen kaliteyi hayata geçirmiştir. Karadeniz`in doğal yöntemlerle yetiştirilen ve özenle toplanan çayları, Bal Küpü Gebze tesislerinde, teknolojinin son ürünü sistemlerde harmanlanır, dijital sistemlerde otomatik olarak dozajlanır ve Bal Küpü çayın daha uzun süre taze kalmasını sağlamak için tasarlanan, kokudan ve nemden koruyan özel ambalajlara paketlenir. Tüm bu işlemler, her Bal Küpü Çay paketinin aynı lezzet ve kalitede sabit olmasını sağlar.

Bal Küpü müşteri memnuniyeti, yenilik ve kaliteyi ön planda tutan lider bir markanın ürünü olarak ofis, işyeri, işletmelerin ve imalathanelerin tercihidir. Balküpü Harman Çay kalabalık işletmelerde toplu tüketim için sağlıklı koşullarda muhafazaya ve kullanıma uygundur. Caytoptancisi.com bal küpü çay ürünümüzü uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunmaktadır.

Balküpü Çay 1000 gr. kiloluk ambalajda uygun fiyatı ile toptan çay ihtiyaçlarınız için en uygun seçeneklerden biri olarak müşterilere sunulmaktadır.

Ambalaj Ağırlığı: 1 kg
Koli İç Adedi: 1 x 6 adet
Koli Ağırlığı: 6 kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :