Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Balküpü Kristal Şeker 10 Kg


  • Ürün Adı: Balküpü Kristal Şeker 10 Kg
  • Ürün Kodu blkptoz10

Fiyat : 0,00 TL


Balküpü Kristal Şeker 10 Kg (Toz Şeker)

Keskinkılıç Gıda 1987 yılından itibaren sektörde olup Balküpü markasını yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile şekerin doğasındaki tüm değerleri koruyarak tüketiciye sunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek özel sektör şeker fabrikası olarak yüksek teknolojiye dayalı, uluslararası standartlarda üretilen Balküpü Şeker tüketicilerin “KEYFİNE TAT KATMAYA” devam ediyor. Ofis, işletme ve ev mutfaklarının vazgeçilmez ürünü kristal toz şekeri kahve ve çay gibi sıcak içecekleri tatlandırmanın yanı sıra tatlılar ve hamur işi yapımında da kullanılmaktadır. Toz şeker, şeker kamışı ya da şeker pancarından üretilir. Şeker kamışının yaprakları kesilip işlemden geçirilir, merdaneler arasında ezilirken üzerine su püskürtülür. Çözülen ham şekerler bazı işlemler sonucunda kristal şeker haline gelir. Üretim kalitesinin güvenliği için prosesin değişik aşamalarından her gün yaklaşık 500 adet analiz yapılmaktadır.

Bal Küpü Kristal Şeker müşteri memnuniyeti, yenilik ve kaliteyi ön planda tutan lider bir markanın ürünü olarak ofis, işyeri, işletmelerin ve imalathanelerin tercihidir. Şekerde en yüksek kaliteyi tüketiciye sunan Balküpü Kristal Şeker kalabalık işletmelerde toplu tüketim için sağlıklı koşullarda muhafazaya ve kullanıma uygundur. Caytoptancisi.com 10 kg gramajlı bal küpü toz şeker ürünümüzü uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunmaktadır.

Türkiye’de şeker üretiminde yıllardır önemli bir konumda olan Bal Küpü, kristal şeker için en ideal kalite değerlerini elde etmiştir. Balküpü Kristal Şeker 10 Kg. kiloluk ambalajda uygun fiyatı ile toz şeker ihtiyaçlarınız için en uygun seçeneklerden biri olarak müşterilere sunulmaktadır.

Ambalaj Ağırlığı: 10 kg
Koli İç Adedi: 10 x 1 adet
Koli Ağırlığı: 10 kg

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :