Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Baskılı Karton Bardak


  • Ürün Adı: Baskılı Karton Bardak
  • Ürün Kodu bskkrtbrdk

Fiyat : 0,00 TL


Baskılı Karton Bardak

Dilediğiniz renklerde, size özel baskı ve ihtiyacınız olan ölçülerde, işletmenize özel üretim. Firmanıza özel baskılı karton bardaklar üzerindeki reklamınız süreklilik arz ederek firmanızın tanıtımı ve marka değeri üzerinde yoğun etki bırakabilecektir. Müşteri talepleri doğrultusunda, müşterilerinin kurumsal kimliklerine uygun logo tasarımlarıyla yüksek kalite renkli baskılı karton bardaklar.

BASKILI KARTON BARDAK ÜRETİMİ İÇİN FİYAT İSTEYİN

Karton bardaklar pratik kullanım ve plastik bardağa göre hijyen açısından da büyük kolaylık sağlamaktadır. Tüketimi fazla toplu bardak kullanımlarının olduğu ofis, spor salonu, okul, dershane gibi ortamlar için tek kullanımlık olması kullan at özelliği ile avantajlı üründür. Karton bardak, kanserojen madde içermeyen yapısıyla insan sağlığına plastik bardağa oranla daha uygundur. Tek kullanımlık karton-kağıt bardak, kullanım yeri ve şekline göre 180gr/m2 den 245gr/m2 ye değişen gramajlarda; baskılı veya baskısız olarak üretilmektedir.

Baskılı karton bardak; özel baskılı karton bardak talepleriniz yüksek kalitedeki baskı ve üretim teknolojisini kullanarak üretilmektedir. Baskılı karton bardaklar ihtiyaca uygun ölçülerde ve miktarlarda üretilip, sıcak ve soğuk içecekler için kullanılabilir. Sağlıklı ve doğa dostu yapısıyla karton bardaklar, özellikle ofis ve işyerlerinde pratik çözümler sunar. Kağıt bardak, sızdırmaz, kokusuz ve insan sağlığına uygundur.

İnsanlar için günlük sıvı tüketimi vazgeçilmez durumdur. Tüketilen sıvının konacağı kabın, içilirken kullanılacak bardağın sağlıklı olması ve ihtiyacı karşılaması önemlidir. Baskılı karton bardak sağlıklı ve tek kullanım olarak cam bardağa göre daha ucuz maliyete sahipdir. Plastik ve köpük bardaklar ise sağlık açısından risklere sahip olmasından dolayı çok tercih edilmez hale gelmektedir. Tek kullanımlık olan karton bardak içecekler için tercih edilen en mantıklı ürün haline gelmiştir. 

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :