Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Bostan Çay Gold 5000 Gr


  • Ürün Adı: Bostan Çay Gold 5000 Gr
  • Ürün Kodu bostangld

Fiyat : 0,00 TL


Bostan Çay Gold 5000 Gr

Bostan 5 kg Gold Rize, Güneysu’nun en doğal çay yapraklarından elde edilen daha çok toplu tüketim noktaları düşünülerek üretilmiş, Bostan Çay’ın da en fazla üretim ve satışını yapmış olduğu ürünüdür. Çabuk dem verme ve uzun bekleme süresi ve uygun fiyat avantajı ile kahvehane, pastahane, otel, kantin gibi bütün toplu tüketim noktaları için ideal bir üründür.

Bostan Çay ilk üretimine başladığı günden buyana aynı ilkerler doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Firma çay üretiminde yaş çay alımından son kullanıcıya ulaştırılması dahil bütün sürece hakim durumdadır. Ürettiği çay kalitesi ile yıllardır toplu tüketim noktalarından ev kullanıcılarına geniş bir kesimde yer edinmiştir. Üretim merkezi Rize Güneysu’da bulunmaktadır. Bostan Çay ilk günden buyana çay üretimindeki bütün gelişmeleri yakından takip etmekde ve olumlu gördüğü yenilikleri kendi tecrübesiyle harmanlayarak yoluna devam etmektedir.

Bostan Çay Gold yoğun iş temposu arasında çay molalarında içilen bir bardak çay hem beyne faydalı, hem de vücudu dinlendiricidir. Toplu tüketimin yüksek olduğu işletmeler ve ofisleriniz için 5 kg ambalajında toptan çay fiyatları uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :