Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Bristot Çekirdek Kahve


  • Ürün Adı: Bristot Çekirdek Kahve
  • Ürün Kodu bristottz

Fiyat : 0,00 TL


Bristot Çekirdek Kahve

BRISTOT BUONGUSTO 1 KG Paket Çekirdek Kahve; özel karışımı ve zengin aroması ile espresso ve cappucino için tutkulu bir davet.(%55 Arabica, %45 Robusta). 2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

İçindeki arabica çekirdekleri, dik yamaçlarda yetişen kahve ağaçlarından sadece olgunlaşan kırmızı meyvelerin, elle toplanmasıyla elde edilir. Bu değerli kahve çekirdiklerini özenle ve ustalıkla kavurarak yamaçlardan toplandığı günkü tazeliğini ve aromasını siz kahve tutkunlarına çekirdek kahve keyfini yaşamanız için.

Uzun süre taze olarak saklamanız için özel 1000 gramlık ambalajıyla ve çok özel fiyatıyla Bristot Çekirdek Kahve.

Kahve makineleri için uygun 1000 gramlık ekonomik paket içinde ve doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiş olup yoğun kahve aromasına sahiptir. Çekirdek kahve hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için ekonomik pakette 1000 gr Bristot Buongusto Çekirdek Kahve caytoptancisi.com sitemizden uygun fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :