Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Çardak Konsantre İçecek Nar


  • Ürün Adı: Çardak Konsantre İçecek Nar
  • Ürün Kodu çardk004

Fiyat : 84,50 TL


Çardak Konsantre İçecek Nar

Ambalaj Şekli: 1 + 5 Konsantre 5 Kg  ile 1 + 9 Konsantre 6 Kg şeklindedir.

Nar Konsantresi. Nar aromalı meyva suyu şurubu, meyve suyu soğutma makinalarında kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. Nar içecek konsantre şurup şeklindedir. Soğuk olarak her türlü makinada kullanmaya uygundur. Konsantre içecekler doğal meyva suyu karışımıdır. Çardak Narlı Konsantre İçecek ürünün Raf Ömrü 1 yıldır.  Depolama Koşulları; 18-25 °C \ Direkt güneş ışığından korunmalıdır.   

Hazırlama ve Kullanım Şekli: Direkt olarak tüketilmemelidir. 1 ölçü konsantreye 5 ve 9 ölçü seçeneği ile su ilave edilerek hazırlanır.  Meyve Suyu Konsantre halinde % 8 meyve suyu konsantre içerir.

Çardak Çarıldak Konsantre Meyve Suyu Nar Çardaksan kurucu ortaklarının konsantre meyve suyu alanındaki bilgi ve birikiminden yola çıkarak, Çayırova`da 3600 m2`lik modern ve son teknoloji ile donatılmış tesislerini kurmuştr. Tecrübeli üretim ekibi, güçlü sermaye yapısı ile kısa sürede Türkiye pazarında öndemli yere sahip olmuştur. Her geçen gün pazar payını artırarak imalatınıu sürdürmektedir. Çardaksan bünyesinde; Çarıldak, Çardak, Ramiz Dayı, Meyviş, Jokerice ve Yeşil Çınar markalarını barındırmaktadır.

Çardaksan Tesislerinde, konsantre meyve suları, buzlu çay, limonata, meyve aromalı içecekler, gazlı içecekler, limon sosu ve sirke üretimi yapılmaktadır. Tüm ürünler en son teknoloji ile modern makinelerde ISO standartlarına uygun el değmeden üretilmektedir. Gıda endüstrisinde kullanılan su içilebilir nitelikte olmak zorundadır. İçecek hazırlamada kullanılan kullanım suyu içeceğin bileşimine girdiğine ve insan tarafından tüketimi söz konusu olduğundan dolayı içme suyu niteliğinde olmak zorundadır. Çardak konsantre içecek üretiminde içilebilir nitelikte içme suyu kullanılmaktadır. Çardaksan, hammadde alımlarında; uluslararası kabul görmüş, lider üretici markalardan en kaliteli hammaddeleri tedarik etmektedir.  

İşletmeler için konsantre içecek makinalarına uygun konsantre meyve şurubu toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizde. 

 

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :