Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Çaykur Gap Çayı


  • Ürün Adı: Çaykur Gap Çayı
  • Ürün Kodu çykrgap

Fiyat : 0,00 TL


Çaykur Gap Çayı 400 Gram

Doğu, Güneydoğu ve Doğu Akdeniz Bölgesi’nde satışa sunulan, yöre insanının damak tadına uygun doğu Karadeniz bölgesinin özel çay bahçelerinden itina ile seçilmiş çay filizlerinden üretilen özel harmanlı çayımızdır.
 
İktisadi Devlet Teşekkülü olan Çaykur, Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek, verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı yaratmak amacıyla merkezi Rize´de olmak üzere teşkil edilmiştir.
 
İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır. Yıllardır kalite ve içim keyfinden ödün vermeyen Çaykur Gap Çayı 400 gram paketi ile kullanımıza sunulmakta.
 
Çaykur Gap Çay, çay tiryakilerinin her vakit keyifle içebilecekleri geniş kitlelere hitap eden siyah çay ürünüdür.
 
Gramaj: 400 g 
Koli Gramajı: 20 Adet 

Çaykur  Gap Çayını koli sipariş vermek için 20 adet ve katları sipariş verebilirsiniz.

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :