Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Çaykur Karadeniz Çayı


  • Ürün Adı: Çaykur Karadeniz Çayı
  • Ürün Kodu çykrkrdnz

Fiyat : 0,00 TL


Çaykur Karadeniz Çayı 1000 Gram

Doğu Karadeniz bölgesinin yüksek kesimlerinden toplanan çayların özenle harmanlanması sonucu üretilen hafif içimli bir çayımızdır. bu çayımız "toplu tüketim yerlerine yönelik" olarak üretilmiş olup, aynı markadaki diğer çaylarımız ile kalite yönünden hiçbir farklılığı bulunmamaktadır çaykur edt karadeniz.

İktisadi Devlet Teşekkülü olan Çaykur, Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek, verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı yaratmak amacıyla merkezi Rize´de olmak üzere teşkil edilmiştir.
 
İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır. Yıllardır kalite ve içim keyfinden ödün vermeyen Çaykur Karadeniz Çayı 1 kg edt paketi ile kullanımıza sunulmakta.
 
Çaykur Karadeniz Çayı, çay tiryakilerinin her vakit keyifle içebilecekleri, geniş kitlelere hitap eden siyah çay ürünüdür.
 
Gramaj: 1000 g 
Koli Gramajı: 6 Adet 

Çaykur  KAradeniz Çayını koli sipariş vermek için 6 adet ve katları sipariş verebilirsiniz.

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :