Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Çaykur Organik Hemşin Çayı 400 Gr


  • Ürün Adı: Çaykur Organik Hemşin Çayı 400 Gr
  • Ürün Kodu çykrhemşkrt

Fiyat : 0,00 TL


Çaykur Organik Hemşin Çayı 400 Gr Karton Kutu

Hemşin organik çay havzamızda sertifikalı tarımsal üretim ile tarladan tüketime kadar her aşamasında kontrol edilerek üretilen, nefis aroması, burukluğu ve tadı ile organik çay farkını yaşatan ürünümüzdür. Organik Hemşin Çayı, Hemşin organik havzasında üretilen, üretimden tüketime kadar her aşaması sertifikalanmış, hiçbir aşamasında kimyasal kullanılmamış Türkiye` nin en kıymetli çaylarındandır. Sağlıklı yaşam ve kaliteye önem verenlerin ilk tercihidir. 400gr`lık karton kutu ambalajında satılmaktadır.

İktisadi Devlet Teşekkülü olan Çaykur, Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek, verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı yaratmak amacıyla merkezi Rize´de olmak üzere teşkil edilmiştir.
 
İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır. Yıllardır kalite ve içim keyfinden ödün vermeyen Çaykur Organik Hemşin Çayı karton kutu paketi ile kullanımıza sunulmakta.
 
Kutulu Dökme Çay Çaykur Organik Hemşin Çayı, çay tiryakilerinin her vakit keyifle içebilecekleri, geniş kitlelere hitap eden siyah çay ürünüdür.
 
Gramaj: 400 g 
Koli Gramajı: 20 Adet 

Çaykur  KAradeniz Çayını koli sipariş vermek için 20 adet ve katları sipariş verebilirsiniz.

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :