Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gr


  • Ürün Adı: Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gr
  • Ürün Kodu çykrtrt1000

Fiyat : 0,00 TL


Türkiye çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşu Çaykur Siyah Çay - Paketli Dökme Çay, Rize Turist Çayı 1000 gram.
 
İktisadi Devlet Teşekkülü olan Çaykur, Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek, verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı yaratmak amacıyla merkezi Rize´de olmak üzere teşkil edilmiştir.
 
Çaykur Rize Turist Çayı ürünü ile işletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır. Yıllardır kalite ve içim keyfinden ödün vermeyen Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gram  1 kiloluk paketi ile kullanımıza sunulmakta.
 
Her eve giren, tutkunlarının gönlünde taht kuran, eşsiz aroması ve tok içimi ile köklü bir maziye sahip imajın ve markanın sembolü lider paketli dökme siyah çay ürünüdür.
 
Gramaj: 1000 gr 
Koli Gramajı: 12 Adet 

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :