Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Çaykur Tiryaki Çayı 5000 gr


  • Ürün Adı: Çaykur Tiryaki Çayı 5000 gr
  • Ürün Kodu çykrtrk5000

Fiyat : 0,00 TL


Türkiye çay sektörünün en büyük ve lider kuruluşu Çaykur Siyah Çay - Paketli Dökme Çay, Tiryaki Çayı 5000 gram.
 
İktisadi Devlet Teşekkülü olan Çaykur, Türkiye´nin Tarım Politikasına uygun olarak çay ziraatını geliştirmek, çay kalitesini ıslah etmek, işlenmesini teknik esaslara göre yürütmek, iç ve dış pazar isteklerini karşılamak üzere kuru çay üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek, verimlilik esasına dayalı işletme politikasıyla sermaye birikimine yardım ederek yatırım kaynağı yaratmak amacıyla merkezi Rize´de olmak üzere teşkil edilmiştir.
 
İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır. Yıllardır kalite ve içim keyfinden ödün vermeyen Çaykur Tiryaki Çayı 5000 gram paketi ile kullanımıza sunulmakta.
 
Türkiye bu çayın tiryakisi olacak” sloganı ile piyasaya arz edilen 5 kiloluk Çaykur Tiryaki Çayı, çay tiryakilerinin her vakit keyifle içebilecekleri, geniş kitlelere hitap eden yumuşak içimli bir paketli dökme siyah çay ürünüdür.
 
Gramaj: 5000 gr 
Koli Gramajı: 2 Adet 

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :