Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Cristyn Seylan Çayı 500 g


  • Ürün Adı: Cristyn Seylan Çayı 500 g
  • Ürün Kodu

Fiyat : 0,00 TL


Cristyn Seylan Çayı 500 gram

Avcıer Çay ( CRISTYN ) Siyah Çay. Ceylon Çayı veya seylan çayı, Sri Lanka`da yüksek dağ eteklerinden toplanan ve büyük çay yapraklarından elde edilen bir siyah çay çeşididir. Sylan çayı, yetiştirilmesi ve iklim koşullarının etkisiyle kaliteli bir tat ve aroma kazanır. Güzel kokusu ve harmanlanmaya uygun olması ile diğer siyah çay çeşitlerine göre şekersiz olarak daha kolay içilebilmesi nedeniyle en çok rağbet gören çaylardan biridir.  
 
Avcıer çay imalatı olan Cristyn Seylan Çayı ve firmanın diğer çay çeşitleri Sağlık Bakanlığı "Sağlık Sicil Sertifikası",  Tarım Bakanlığı "Gıda Üretim Sertifikası" ve TS 4600, TSE, TSE-EN ISO 9001:2000 Belgelerine sahiptir. Seylan çay üreticisi firmads Avrupa Birliği ülkeleri normlarına göre üretim yapılır.
 
Cristyn Seylan Çayı, damak tadına uygun en kaliteli en iyi harmanlardan hazırlanmıştır. Avcıer Çay, Mersin bölgesinden başlayarak yurtiçi ve yurtdışı piyasasında hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Doğru reyon ve sağlam ambalaj içinde alınan çay, kullanım için açıldığında hava almayan bir kapta, kuru ortamda, yine kokulu ürün diye tabir ettiğimiz deterjan, baharat vb. maddelerden tamamen ayrı bir yerde muhafaza edilmelidir. Çayın sağlıklı korunabilmesi için tüketicinin açılan ambalajı muhafaza konusunda göstereceği hassasiyet de çok önemlidir. Ceylon çayı toptan fiyat avantajı caytoptancisi.com sitemizden sizlere sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :