Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Eynesil Çay Special 200 Gr


  • Ürün Adı: Eynesil Çay Special 200 Gr
  • Ürün Kodu 020030200

Fiyat : 0,00 TL


Eynesil Çay Special 200 Gram Siyah Çay

Giresun`un Eynesil ilçesinin eşsiz çaylarından üretilen Eynesil Çay Special doğal ve katkısız eşsiz tadı ile çay keyfinize keyif katacaktır. Özel üretim Eynesil Special Çay, yörenin en kaliteli ve en verimli çayı Eynesil`de yetişir. Eynesil, Karadeniz bölgesindeki diğer ilçelere oranla güneşi fazla gördüğü için toprağından kaynaklanan bir kalite ortaya çıkıyor. Bu nedenle Eynesil’de üretilen çay güneşi daha fazla gördüğü için aroması en yüksek çay olma özelliğini taşıyor. 
 
Amber Çay San.Tic.A.Ş. firması 1988 yılında Giresun ili Eynesil ilçesinde kurulmuştur. kurulduğu günden itibaren değişmeyen ilkeleri olan kalite, güven ve istikrar temel taşlarını oluşturmuştur. 2000`li yıllarda günlük yaş çay işleme kapasitesini 60 tona çıkaran çıkaran firma markalaşmaya ve pazar yatırımlarına büyük önem vermiştir. Günümüz itibari ile günlük 120 ton yaş çay işleme kapasitesine sahip firmanın modern ve hijyenik ortamda üretilen ürünleri Türk damak tadına uygun lezzeti, ideal rengi ve çayın o eşsiz kokusunu verebilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Amber Çay, üretimlerini Eynesil Çay ve Destan Çay markaları altında tamamen yurt içi piyasasında pazarlamaktadır. İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır.

Gramaj: 200 Gr
 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :