Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Güral Porselen Topkapı Kahve Takımı


  • Ürün Adı: Güral Porselen Topkapı Kahve Takımı
  • Ürün Kodu gürprskahve

Fiyat : 0,00 TL


Güral Porselen Topkapı Kahve Takımı

Güral Porselen Topkapı Serisi Kahve Fincan Takımı 12 parça

Kahvenin ev sahibi Güral Porselen. Porselen bir gelenek, nesilden nesile geçen bir ustalıktır. Porselen ve kahvenin yolları işte burada kesişir. Çünkü porselen gibi kahve de kendi kültürüne sahiptir. Kendine özgü hazırlanış şekilleri, içme ritüelleri ve hatta farklı çeşitlerin özel fincanları vardır. Bu yüzden denilebilir ki asırlar boyu kahve porseleni, porselen kahveyi şekillendirmiştir. Kahvenin aromasını, tadını ve kokusunu tam kıvamında yaşamak için fincan seçimi çok önemlidir. 

Porselenlerin fırınların ısıtıcı bölümlerinde ve mikro dalga fırınlarda ısıtılmalarında bir sakınca yoktur. Ancak, ateşe dayanıklı porselenler haricindeki porselen ürünlerin çıplak ateşle direkt teması porselende şok ektisi yaratır ve kırılır. Porselenlerinizin dekorunda altın platin varsa mikrodalga fırınlarda kullanılmamalıdır.

İş yerinize bazen öyle misafirler gelir ki şirketinizin bu misafirlerle yapacağınız toplantıya bağlıdır. Bu gibi durumlarda gelenleri en iyi şekilde ağırlamak ve kendilerini özel hissettirmek her zaman sizin avantajınıza olur. Geleneksel Türk kahvesinin tadını bir kat daha arttıran bu 6`lı kahve fincan takımı eşsiz görünümü ile tüm dikkatleri üzerine çeker

Güral Porselen Topkapı kahve seti 6 adet kahve fincan ve kahve fincanı tabağından oluşmaktadır ve Güral Porselen kalitesi ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :