Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Jumbo Boy Çöp Torbası


  • Ürün Adı: Jumbo Boy Çöp Torbası
  • Ürün Kodu çptrb02

Fiyat : 0,00 TL


Jumbo Boy Çöp Torbası Polmix Çöp Torbası 

Endüstriyel Çöp Torbası; otel, restoran, bar, cafeterya veya işletmeler gibi ev dışı tüketimdeki ağır çöpler için üretilmiştir. Endüstriyel jumbo boy çöp torbası, siyah renktedir ve battal, jumbo ve hantal olmak üzere farklı ebatları bulunmaktadır. Tüm Polsan torbaları, geri dünüştürülebilir plastikten üretilmiştir.

Mikron: 50 MC, Litre: 90 LT, Rulo Adedi: 10 AD, Koli Rulo: 20 RULO, Rulo GR.: 400 GR, Kol KG: 8 KG

Jumbo Çöp torbası, fazla dikkat edilmese de en sık kullanılan gündelik temizlik malzemelerinden birisidir. Çöp torbası, atıkların kolayca saklanması, biriktirilmesi ve toplanmasını sağladıkları için gündelik hayatı pratik hale getirmekte önemli rol oynamaktadırlar. Evler haricinde ev dışı kullanımda da hemen hemen tüm tüketim noktalarında çöp torbası kullanımı çok yaygın olduğundan, tüm ihtiyaçlara yönelik çeşitli ebatlar ve renklerde çöp torbası alternatifleri mevcuttur. Ayrıca, çöp torbaları taşınacak yüklerin cinsine göre de farklı kalınlıklarda imal edilmektedirler. Çöp torbası, normal şartlarda geri kazanılabilir bir üründür. Fakat çöp torbası doğa koşullarına atılmamalıdır, zira doğada tamamen çözünüp yok olması uzun yıllar alabilir.

Çay ocağı, kıraathane malzemeleri arasında bir işletmenin ihtiyaç bulabileceği tüm ürünler yer almaktadır. Kahvehane ekipmanları, çay ocağı malzemeleri ve cafeterya malzemeleri için bizi aramadan karar vermeyiniz. Kahvehane, çay ocağı, kıraathane malzemeleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :