Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Kahramanlar Kahveci Demlik No2


  • Ürün Adı: Kahramanlar Kahveci Demlik No2
  • Ürün Kodu khrdmlk2

Fiyat : 0,00 TL


Kahramanlar Kahveci Demlik No.2

1.70 litre hacimli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Uzun ömürlü kullanıma uygun ve demlik parlaklığını her koşulda koruyan yüzey. Kahvehane ve çay ocakları için üretilmiş olan Kahramanlar Kahveci Demlik sektörde en çok tercih edilen markadır.

1974 yılında kurulan KAHRAMANLAR , başarılı geçmişiyle Türkiye`nin önde gelen ŞİRKETLERİ arasında yer almakta ve MUTFAK EŞYASI SEKTÖRÜNDE bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. KAHRAMANLAR , tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye`deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Çay ocağı, kıraathane malzemeleri arasında bir çayocağının ihtiyaç bulabileceği tüm ürünler yer almaktadır. Kahvehane ekipmanları, çay ocağı malzemeleri ve cafeterya malzemeleri için bizi aramadan karar vermeyiniz. Kahvehane, çay ocağı, kıraathane malzemeleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :