Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Karagöl Çeşnili Sepet Peyniri 500 gr


  • Ürün Adı: Karagöl Çeşnili Sepet Peyniri 500 gr
  • Ürün Kodu kraglçşspt

Fiyat : 0,00 TL


Karagöl Çeşnili Sepet Peyniri 500 gr

Çeşnili Sepet Peyniri; Adapazarı Ayvalık ve Bolu yörelerinde üretilen az tuzlu bir peynirdir. Aynı zamanda yağsız olarak ızgarada pişirilen bir peynir çeşididir. Çeşnili olarak (çörek otu, kekik, kimyon, biber, zeytin, maydanoz, fıstık vs.) ürünler konur. Karagöl Çiftliği markasıyla firmamız tarafından üretilmektedir. Sepet Peyniri geleneksel yöntemlerle inek sütünden üretilir ve tuzsuz denecek kadar az tuzludur. Sepet peyniri sepette kalıplanır, ama baskılanmaz, pıhtısı ısıtılır ve olgunlaştırıldığında bir tür mihaliç kıvamını alır.

Karagöl Çeşnili Sepet Peyniri kalsiyum ve D vitamini içerir. Ağızda iyi bir şekilde çiğnenerek yenildiğinde ağızda PH değerini arttırarak dişlerin korunmasına yardımcı olur. Uzun süreli tokluk sağlar, sindirimi kolaylaştırır. Mide asitini dengeler. Aynı zamanda uzun süreli tokluk sağlar. Çeşnili olarak özel bir tadı vardır, tamamen tuzsuzdur, kızartılabilme özelliği vardır.

Karagöl Çiftliği; Peynirci Amca ünvanlı Nedim ve Selim MADEN kardeşler tarafından 1991 tarihinde kurulmuştur. Sakarya`da mütevazi bir üretim ile sektöre giren Karagöl Çiftliği; sistemli ve istikrarlı büyüyerek 2001 yılında tesislerini Sakarya`ya taşımıştır. Türkiye`nin Yöresel Lezzeti slogan her geçen gün büyümesini sürdüren Karagöl Çiftliği, Söğütlü / SAKARYA`daki kendi tesislerinde zengin peynir çeşitlerini kalite ve doğal lezzetleriyle damaklara taşımaya devam ediyor. 

Karagöl Çeşnili Sepet Peyniri toptan peynir fiyatları seçeneği ile peynir ve süt ürünleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :