Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Karagöl İsli Çerkez Peyniri


  • Ürün Adı: Karagöl İsli Çerkez Peyniri
  • Ürün Kodu krglcrkzisli

Fiyat : 0,00 TL


Karagöl İsli Çerkez Peyniri

Karagöl Füme Çerkez Peyniri 1000 gram

Karagöl Füme Çerkez Peyniri; Düzce, Hendek yöresine ait inek ve koyun sütünden yapılan bir peynirdir. İsli çerkez peyniri üretildikten sonra bir iki gün dinlendikten sonra tütsülenerek yapılır. İçi açıksarı, dışı kahverengi ince kabukludur. Maya ve hiçbir katkı maddesi konmadan üretilen organik bir peynirdir.

Türkiye` de küf oranı sıfır, maya oranı en düşük peynir Çerkez Peyniridir. Mangalda kızartıla bilen ateşe dayanıklılık oranı en yüksek peynir çeşididir. Karagöl İsli Çerkez Peyniri; mide rahatsızlığı olanların korkmadan yiyebilecekleri bir besindir.

Karagöl Çiftliği; Peynirci Amca ünvanlı Nedim ve Selim MADEN kardeşler tarafından 1991 tarihinde kurulmuştur. Sakarya`da mütevazi bir üretim ile sektöre giren Karagöl Çiftliği; sistemli ve istikrarlı büyüyerek 2001 yılında tesislerini Sakarya`ya taşımıştır. Türkiye`nin Yöresel Lezzeti slogan her geçen gün büyümesini sürdüren Karagöl Çiftliği, Söğütlü / SAKARYA`daki kendi tesislerinde zengin peynir çeşitlerini kalite ve doğal lezzetleriyle damaklara taşımaya devam ediyor.

Karagöl İsli Çerkez Peyniri toptan peynir fiyatları seçeneği ile peynir ve süt ürünleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :