Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Karagöl Koyun Peyniri 1 Kg


  • Ürün Adı: Karagöl Koyun Peyniri 1 Kg
  • Ürün Kodu krglkyn

Fiyat : 0,00 TL


Karagöl Koyun Peyniri 1 Kg

Koyun Peyniri; beyaz peynir grubundan olup sadece koyun sütünden yapılarak yenen harika bir peynir çeşididir. Pastörize koyun sütü ile yapılan ve bir yıl olgunlaştıktan sonra satışa sunulan geleneksel bir peynirdir. Yüksek aroma ve kaliteye sahip emsalsiz lezzettir. İçeriğinde hiçbir katkı ve koruyucu yoktur. % 95 Oranında Koyun Sütünden Üretilmiştir.

Karagöl Çiftliği; Peynirci Amca ünvanlı Nedim ve Selim MADEN kardeşler tarafından 1991 tarihinde kurulmuştur. Sakarya`da mütevazi bir üretim ile sektöre giren Karagöl Çiftliği; sistemli ve istikrarlı büyüyerek 2001 yılında tesislerini Sakarya`ya taşımıştır. Türkiye`nin Yöresel Lezzeti slogan her geçen gün büyümesini sürdüren Karagöl Çiftliği, Söğütlü / SAKARYA`daki kendi tesislerinde zengin peynir çeşitlerini kalite ve doğal lezzetleriyle damaklara taşımaya devam ediyor. 

Karagöl Koyun Peyniri toptan peynir fiyatları seçeneği ile peynir ve süt ürünleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :