Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Karagöl Lor Peyniri 1 Kg


  • Ürün Adı: Karagöl Lor Peyniri 1 Kg
  • Ürün Kodu krgllor

Fiyat : 0,00 TL


Karagöl Lor Peyniri 1 Kg

Lor Peyniri; Türkiye`nin her yerinde üretilen lor peynir, böreklerde vazgeçilmeyen bir peynir çeşididir. Yağlı lor peynir yağsızına oranla oldukça lezzetli olup uzun müddet saklanması için tuzlama işlemi yapılır. Yumuşak, taze, bembeyaz bir peynir olmakla birlikte zengin protein içeriği ile son derece besleyicidir. Taze lor peyniri, 100 gramında kalitesine göre değişmekle beraber ortalama 30-35 gr protein barındırır. Temel amino asitlerce zengin olan protein yapısı sebebiyle, vücut geliştirme antrenmanları yapan bireyler tarafından günlük protein ihtiyacının karşılanmasında sıkça tercih edilir. Lor peyniri çökelek olarak da adlandırılır.

Karagöl Çiftliği; Peynirci Amca ünvanlı Nedim ve Selim MADEN kardeşler tarafından 1991 tarihinde kurulmuştur. Sakarya`da mütevazi bir üretim ile sektöre giren Karagöl Çiftliği; sistemli ve istikrarlı büyüyerek 2001 yılında tesislerini Sakarya`ya taşımıştır. Türkiye`nin Yöresel Lezzeti slogan her geçen gün büyümesini sürdüren Karagöl Çiftliği, Söğütlü / SAKARYA`daki kendi tesislerinde zengin peynir çeşitlerini kalite ve doğal lezzetleriyle damaklara taşımaya devam ediyor. 

Karagöl Lor Peyniri toptan peynir fiyatları seçeneği ile peynir ve süt ürünleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :