Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Karagöl Tereyağı 500 Gr


  • Ürün Adı: Karagöl Tereyağı 500 Gr
  • Ürün Kodu krgltryağ

Fiyat : 0,00 TL


Karagöl Tereyağı 500 Gr

Tereyağ içinde asit, kalsiyum, fosfor, demir ve çeşitli vitaminler bulundurur, kalp hastalıkları ve kolesterolü düşürmede faydalı bir besin kaynağı olduğu kanıtlanmıştır. İçerdiği selenyum hayati bir mineraldir. Katkısız ve doğal Karagöl Tereyağ yılların birikimiyle üretilmektedir. Süt hijyenik koşullarda işlendikten sonra satışa hazır hale gelir.

Tereyağının Faydaları: Besleyicidir, kalp dostudur, sakinleştirici ve ağrıkesici özelliği vardır.

Karagöl Çiftliği; Peynirci Amca ünvanlı Nedim ve Selim MADEN kardeşler tarafından 1991 tarihinde kurulmuştur. Sakarya`da mütevazi bir üretim ile sektöre giren Karagöl Çiftliği; sistemli ve istikrarlı büyüyerek 2001 yılında tesislerini Sakarya`ya taşımıştır. Türkiye`nin Yöresel Lezzeti slogan her geçen gün büyümesini sürdüren Karagöl Çiftliği, Söğütlü / SAKARYA`daki kendi tesislerinde zengin peynir çeşitlerini kalite ve doğal lezzetleriyle damaklara taşımaya devam ediyor.

Karagöl tereyağ; toptan tereyağı fiyatları seçeneği ile peynir ve süt ürünleri caytoptancisi.com online satış sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :