Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Karali Premium Demlik Poşet


  • Ürün Adı: Karali Premium Demlik Poşet
  • Ürün Kodu karaliprmdmlk100

Fiyat : 0,00 TL


Karali Premium Demlik Poşet 100 Adet x 24 gr Süzen Poşet

Karali Premium Demlik Süzen Poşet Siyah Çay; Kokusuyla, lezzetiyle aroması ve burukluğuyla özel hazırlanmış bir çaydır. 1 adet 24 gr çaydan minimum 14 bardak çay elde edilir. Toplam Net 2400 gramdır. İşletmelerinde demlik poşet çay ( demlik süzen poşet ) tercih eden müşterilerimiz için.

Çay dünyada sudan sonra en fazla tüketilen içecektir. Bunun nedeni, yararlı ve besleyici olmasının yanısıra ekonomik olması ve kolay hazırlanabilmesindendir. Siyah veya yeşil çay, çay bitkisinin körpe yaprakları ile tomurcuğunun değişik yöntemlerle işlenmesi sonucu elde edilir.

Karali Çay, 1993 yılında Rize merkezli kurulmuş olup, ilk fabrikasının temelleri de bu yıllarda atılmıştır. Karali Çay`ın ana faaliyet alanı çaydır. Firma yaklaşık 20 yıldan beri Türkiye’deki çay sektörünün “öncelikle kalite” anlayışı ile hizmet eden önemli oyuncularından biridir. KARALİ ÇAY müşteri memnuniyetinin devamlılığı için ürettiği doğal siyah Türk çayının tüketiciye sunduğu mükemmel damak tadı güvendiği unsurların başında yer almaktadır.

Karali Premium Demlik Poşet; yoğun iş temposu arasında çay molalarında içilen bir bardak çay hem beyne faydalı, hem de vücudu dinlendiricidir. Toplu tüketimin yüksek olduğu işletmeler ve ofisleriniz için 2400 gram demlik poşet ambalajında toptan çay fiyatları uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :