Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Kızılay Maden Suyu Limonlu


  • Ürün Adı: Kızılay Maden Suyu Limonlu
  • Ürün Kodu kizilaylmn

Fiyat : 0,00 TL


Kızılay Maden Suyu Limonlu 200 Ml 24 Adetli Koli

Vitamin Deposu En sevdiğiniz meyvelerin tadını maden suyunun keyfiyle birleştiren Kızılay maden suyu, limon, elma, karpuz-çilek, vişne ve çilek aromalı çeşitleriyle lezzeti yeniden yorumluyor. Ürünlerimizin tatlandırılmasında kullanılan doğal ve doğala özdeş aromalarla doğallık ve saflık hayatınızdan eksik olmuyor.

Her zaman doğallığın en sade halini size getiren Limonlu Kızılay maden suyu, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük mineralli su fabrikalarına sahip. 1926 yılından bu yana Afyon Gazlıgöl ve 2014 yılı itibarıyla Erzincan Akyazı mevkilerinde kaynakları bulunan Kızılay, sağlık deposu olan bu iki kaynaktaki özel tatları, tüm hijyenik kontrolleri sağlayarak tüketiciye ulaştırıyor. Sade Kızılay soda 24 adetli kolilerde işletmeleriniz için..

Kurtuluş Savaşı sırasında Afyonkarahisar’da böbreklerinden rahatsızlanınca Gazlı Göl`den getirilen maden suyunu içerek sağlığına kavuşan Ulu Önder Atatürk, bizzat sermayesini vererek Afyonkarahisar Gazlıgöl beldesinde bir fabrika kurulmasını sağlamış, 17 Ekim 1926 tarihinde gelir getirmesi amacıyla Kızılay`a bağışlamıştır.

Kızılay Limonlu Maden Suyu işletmelerde toplu tüketim için uygun toptan fiyat ile caytoptancisi.com sitemizde.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :