Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Lav Ajda Çay Tabağı


  • Ürün Adı: Lav Ajda Çay Tabağı
  • Ürün Kodu lav-ajdaçt-6

Fiyat : 0,00 TL


 Lav Ajda Çay Tabağı 6`lı Paket

Lav Çay Tabağı Ajda 6`lı paket çay tabağı takımları. Gürallar Grubu çatısı altında, 1994 yılında temelleri atılan ve Türkiye sofra camı üretiminde tekelci yaklaşımı kırarak sektörün gelişiminde önemli bir rol oynayan Gürallar ArtCraft, dünya markası olma hedefiyle 2014 yılı itibariyle kurumsal yenilenmeye gitmiş ve LAV markası ile yoluna devam etme kararı almıştır. Adını cam şekillendirmenin en önemli enerjisi ateş ve camın hammaddesinin bir araya geldiği kızgın cam hamurundan alan LAV, aynı zamanda ateşin ve camın insan hayatındaki vazgeçilmez yerini de simgelemektedir. Lav çay bardağı cam ev eşyasında olduğu gibi, otel, restoran, bar ve ikram sektörü için de özelleştirilmiş ürünlerle karşınızda.

Çay bardakları ve çay tabakları, güzel ve güneşli bir günün öğleden sonra vakitlerinde, nefis bir demlik çayı tamamlayan en önemli keyif unsurları. Estetik ve ergonomik tasarımı ike çay tabağı çeşitleri içinde özel bir yere sahip olan Ajda Çay Tabağı, hem çay bardağı hem de ufak ikramları taşımak için harika bir seçenek.

6`lı pakette lav ajda çay tabağı ofislerde, işletmelerde, cafe ve kahveci çay bardağı olarak tercih edilen ürün özellikle ikram sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış olup, mükemmel denge için iyi oranlanmış ürünlerdir.

Yoğun çalışma saatleri arasında çay keyfi yapmanın verdiği tazelenme ve haz önemli bir motivasyondur. Rahatlamanıza ve enerji depolamanıza yardımcı olan çay molalarınızı Lav Ajda Çay Tabağı ile çayı en lezzetli şekilde içmenizi sağlar. Kaliteleri sayesinde çok uzun süre kullanabileceğiniz çay tabağı ucuz toptan fiyat ile caytoptancisi.com sitemizden sizlere sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :