Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Lav Asena Çay Bardağı


  • Ürün Adı: Lav Asena Çay Bardağı
  • Ürün Kodu lav-asn-6

Fiyat : 0,00 TL


Lav Asena Çay Bardağı 6`lı Paket

Lav Çay Bardağı Asena 6`lı paket çay bardağı takımları. Gürallar Grubu çatısı altında, 1994 yılında temelleri atılan ve Türkiye sofra camı üretiminde tekelci yaklaşımı kırarak sektörün gelişiminde önemli bir rol oynayan Gürallar ArtCraft, dünya markası olma hedefiyle 2014 yılı itibariyle kurumsal yenilenmeye gitmiş ve LAV markası ile yoluna devam etme kararı almıştır. Adını cam şekillendirmenin en önemli enerjisi ateş ve camın hammaddesinin bir araya geldiği kızgın cam hamurundan alan LAV, aynı zamanda ateşin ve camın insan hayatındaki vazgeçilmez yerini de simgelemektedir. Lav çay bardağı cam ev eşyasında olduğu gibi, otel, restoran, bar ve ikram sektörü için de özelleştirilmiş ürünlerle karşınızda.

Sıkı muhabbetlerin döndüğü dost meclislerinin keyifli ve sıcak ortamlarını tamamlayan ince ağızlı çay bardakları, çay tiryakileri için vazgeçilmez bir parça. Misafir geldiğinde simitlerin, keklerin veya yemeklerin yanında kullanılabilen Lav Asena Çay Bardağı ile keyifli sohbetler ve saatler yaşanacak. Önemli bir kültür simgesi olan ince belli bardakların formuna sahip LAV koleksiyonu çay bardağı modelleri, çayın eşsiz tadını ortaya çıkarmak için tasarlandı. Eşsiz hatları ile göz kamaştıran bardak, uygun fiyatları ile de öne çıkıyor.

6`lı pakette lav çay bardağı 6`lı ofislerde, işletmelerde, cafe ve kahveci çay bardağı olarak tercih edilen ürün özellikle ikram sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış olup, mükemmel denge için iyi oranlanmış ürünlerdir.

Yoğun çalışma saatleri arasında çay keyfi yapmanın verdiği tazelenme ve haz önemli bir motivasyondur. Rahatlamanıza ve enerji depolamanıza yardımcı olan çay molalarınızı Lav Asena Çay Bardağı  ile çayı en lezzetli şekilde içmenizi sağlar. Kaliteleri sayesinde çok uzun süre kullanabileceğiniz çay bardağı takımları ucuz toptan fiyat ile caytoptancisi.com sitemizden sizlere sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :