Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Lav Klasik Çay Bardağı


  • Ürün Adı: Lav Klasik Çay Bardağı
  • Ürün Kodu lav-klasik-6

Fiyat : 0,00 TL


Lav Klasik Çay Bardağı 6`lı Paket

Lav Klasik Bardağı Harman 6`lı paket çay bardağı takımları. Gürallar Grubu çatısı altında, 1994 yılında temelleri atılan ve Türkiye sofra camı üretiminde tekelci yaklaşımı kırarak sektörün gelişiminde önemli bir rol oynayan Gürallar ArtCraft, dünya markası olma hedefiyle 2014 yılı itibariyle kurumsal yenilenmeye gitmiş ve LAV markası ile yoluna devam etme kararı almıştır. Adını cam şekillendirmenin en önemli enerjisi ateş ve camın hammaddesinin bir araya geldiği kızgın cam hamurundan alan LAV, aynı zamanda ateşin ve camın insan hayatındaki vazgeçilmez yerini de simgelemektedir. Lav çay bardağı cam ev eşyasında olduğu gibi, otel, restoran, bar ve ikram sektörü için de özelleştirilmiş ürünlerle karşınızda.

Çay içenlerin büyük tutku ve zevkle kullandıkları Klasik Çay Bardağı, eski havasından hiçbir şekilde taviz vermeyen ama yeni bir stille yoğrulmuş tasarımı ile tüm çay tiryakilerinin yeni gözdesi olacak. İnce beli, görsel olarak verdiği rahatlık duygusu ve insanı sakinleştiren yapısı ile bu bardak hem çay zevkinizi artıracak hem de narin tasarımı ile televizyon izlerken size eşlik edecek. Siz çayınızı koyun, bardağınız sizi rahatlatsın.

6`lı pakette lav çay bardağı 6`lı ofislerde, işletmelerde, cafe ve kahveci çay bardağı olarak tercih edilen ürün özellikle ikram sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış olup, mükemmel denge için iyi oranlanmış ürünlerdir.

Yoğun çalışma saatleri arasında çay keyfi yapmanın verdiği tazelenme ve haz önemli bir motivasyondur. Rahatlamanıza ve enerji depolamanıza yardımcı olan çay molalarınızı Lav Klasik Çay Bardağı  ile çayı en lezzetli şekilde içmenizi sağlar. Kaliteleri sayesinde çok uzun süre kullanabileceğiniz çay bardağı takımları ucuz toptan fiyat ile caytoptancisi.com sitemizden sizlere sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :