Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Lipton İlk Hasat Çay 1000 Gr


  • Ürün Adı: Lipton İlk Hasat Çay 1000 Gr
  • Ürün Kodu 021061000

Fiyat : 0,00 TL


Lipton İlk Hasat Dökme Çay 1000 Gr

Çayın en özel hali Lipton İlk Hasat. Doğu Karadeniz`de çay, Mayıs ayından Ekim ayına kadar süren 3 hasatta toplanır. Mayıs ayındaki ilk hasatta toplanan çay yaprakları, en taze çay yapraklarıdır. Lipton, baharın gelişiyle filizlenen bu taze çay yapraklarını özenle topladı, ilk hasatta toplanan taze çay yapraklarının rengi, aroması ve lezzetiyle çok özel bir çay yarattı. Yeni Lipton İlk Hasat; etrafı saran mis gibi kokusu, berrak demi ve kolay içimiyle siz çay tutkunlarına mükemmel bir çay keyfi sunuyor.

Ekonomik ömrünün %75`ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi`yle iki yıl önce yola çıkan Lipton`un, Lipton Çay İlk Hasat 1000 Gr ürününü ile müşterilerimize sunuyoruz. 1986 yılında ülkemizde çay üretiminin özel sektöre açılmasıyla birlikte Lipton, Rize`nin Pazar ilçesinde faaliyete geçirdiği fabrikası ile Türk çayseverleri "Dünya Kalitesi" ile buluşturdu.

Keyifle yudumladığınız Lipton çayı, çayseverlere ulaşıncaya kadar bir çok kontrol aşamasından geçiyor. 200 değişik noktada çay alımı gerçekleştiren ve yaklaşık 6 bin çay üreticisinin mahsulünü Türk damak tadına göre işleyen Lipton, harmanlamada gerçek bir ustalık sergiliyor. Çeşitli bahçelerden toplanan yaş çaylardan üretilen kuru çaylar, tadım uzmanlarının kontrolünden geçtikten sonra tat, koku ve renk kriterlerine göre tasnif edilir. Daha sonra Kenya, Endonezya ve Seylan`dan getirilen ünlü çaylarla harmanlanır.

Lipton İlk Hasat Çay 1000 gr. kiloluk ambalajda uygun fiyatı ile toptan çay ihtiyaçlarınız için en uygun seçeneklerden biri olarak Caytoptancisi.com müşterilerinee sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :