Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Lipton Siyah İnci 100lü Demlik Poşet Çay


  • Ürün Adı: Lipton Siyah İnci 100lü Demlik Poşet Çay
  • Ürün Kodu 02103D100

Fiyat : 0,00 TL


Lipton Siyah İnci 100`lü Demlik Poşet Çay

100 Adet Demlik Süzen Poşet Siyah Çay, her bardakta yoğun çay lezzeti sunan Lipton Siyah İnci, şimdi demlik poşet pratikliğinde! Berrak ateş kırmızısı bir dem ve yoğun lezzetiyle, Siyah İnci demlik poşetin pratikliğinden vazgeçemeyeceksiniz! Kaliteli çay yaprakları toplanır. Kurutulan doğal çay yaprakları demini en iyi şekilde vermesi için incecik kesilir. Lipton uzmanlığıyla, ince kesim çaylar damak tadınıza uygun hale getirilir. En iyi Lipton çay lezzeti demlik süzen poşet paketlerinde size sunuluyor.

Ekonomik ömrünün %75`ini dolduran Türk çayının geleceğini korumak için Sürdürülebilir Çay Tarımı Projesi`yle iki yıl önce yola çıkan Lipton`un, Lipton Siyah İnci Çayı demlik poşetini ile müşterilerimize sunuyoruz. 1986 yılında ülkemizde çay üretiminin özel sektöre açılmasıyla birlikte Lipton, Rize`nin Pazar ilçesinde faaliyete geçirdiği fabrikası ile Türk çayseverleri "Dünya Kalitesi" ile buluşturdu.

Keyifle yudumladığınız Lipton çayı, çayseverlere ulaşıncaya kadar bir çok kontrol aşamasından geçiyor. 200 değişik noktada çay alımı gerçekleştiren ve yaklaşık 6 bin çay üreticisinin mahsulünü Türk damak tadına göre işleyen Lipton, harmanlamada gerçek bir ustalık sergiliyor. Çeşitli bahçelerden toplanan yaş çaylardan üretilen kuru çaylar, tadım uzmanlarının kontrolünden geçtikten sonra tat, koku ve renk kriterlerine göre tasnif edilir. Daha sonra Kenya, Endonezya ve Seylan`dan getirilen ünlü çaylarla harmanlanır.

Lipton Siyah İnci Demlik Poşet Çay 100`lü  ambalajda uygun fiyatı ile toptan çay ihtiyaçlarınız için en uygun seçeneklerden biri olarak Caytoptancisi.com müşterilerinee sunulmaktadır.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :