Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr


  • Ürün Adı: Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr
  • Ürün Kodu kmetrk100

Fiyat : 0,00 TL


Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 g’lık folyo ambalaj. Geleneksel türk kahvesi lezzeti, özenle kavrulmuş en kaliteli kahve çekirdekleri 100 gramlık pakette.

1871 yılından bu yana, kahve üretiminde dünya markası olmuş kahveci Kurukahveci Mehmet Efendi; Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi  ile kahveseverlere her yudumda aynı kalite ve keyfi ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Satın almadan kavurmaya, öğütmeden paketlemeye her aşama ayrı bir ustalık, bilgi, birikim ve tecrübe ister. Uzun yılların tecrübesiyle ulaşılmış çok özel formüller de nesilden nesile aktarılır. Kahve poşetlerinin görüntüsü bir yastığa benzediği için bu ambalaj türü yastık poşet adı ile anılmaktadır. Öğütülmüş kahve, olumsuz her türlü çevre koşulundan etkilenmeyecek şekilde tam otomatik dolum ve paketleme makinelerinde özel bir ambalaj malzemesi ile paketlenir. Bu poşetlerde 100 gram olarak satışa sunulan Nefis Türk Kahvesi, özel ambalajında son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğinde korunur. İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan kahve fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır.

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr poşet; Türklerin dünyaya hediye ettiği Türk Kahvesi. Kahve tutkunları; ufak yudumlar halinde içilen dumanı üstünde bir fincan Türk Kahvesini yoğun gövdesi, nefis lezzeti ve ağızdaki kalıcı aroması için tercih ederler.

Gramaj: 100 gr. poşet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :