Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 gr


  • Ürün Adı: Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 gr
  • Ürün Kodu kmetrk500

Fiyat : 0,00 TL


Toplu tüketim için Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 g’lık teneke kutu ambalajGeleneksel türk kahvesi lezzeti, özenle kavrulmuş en kaliteli kahve çekirdekleri toplu tüketim için 250 gramlık teneke kutu ambalajlarda.

1871 yılından bu yana, kahve üretiminde dünya markası olmuş kahveci Kurukahveci Mehmet Efendi; Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi  ile kahveseverlere her yudumda aynı kalite ve keyfi ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Satın almadan kavurmaya, öğütmeden paketlemeye her aşama ayrı bir ustalık, bilgi, birikim ve tecrübe ister. Uzun yılların tecrübesiyle ulaşılmış çok özel formüller de nesilden nesile aktarılır. Kahve, otomatik dolum ve kapatma makinelerinde 500 g`lık özel teneke kutulara doldurulur. Bu sayede kahvenin tazeliği korunmuş olur. Teneke kutu ambalajlarda 250 ve 500 g olarak satışa sunulan Nefis Türk Kahvesi, özel ambalajında son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğinde korunur. Tavsiye edilen raf ömrü 18 aydır. İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan kahve fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır.

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 500 gr teneke kutu; Türklerin dünyaya hediye ettiği Türk Kahvesi. Kahve tutkunları; ufak yudumlar halinde içilen dumanı üstünde bir fincan Türk Kahvesini yoğun gövdesi, nefis lezzeti ve ağızdaki kalıcı aroması için tercih ederler.

Gramaj: 500 gr. teneke kutu

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :