Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Mevlana Çay


  • Ürün Adı: Mevlana Çay
  • Ürün Kodu x0010xx

Fiyat : 0,00 TL


Mevlana Çay 500 Gr Goran Tea

çay toptancısı %98 Oranında tozdan arındırılmış olan Mevlana Çay Kaliteli çaylar arasında kesinlikle 1 Numara olmayı haketmektedir. Dünyanın önde gelen lezzet expertlerinin tavsiye ettiği bu özel çay seylan ın en iyi ekim bölgelerinde üretilmektedir.

Mevlana Çay tam aromalı tadı ile özellikle çay tiryakilerinin aradığı çaydır. Mevlana Seylan Çay 500gr Seylan ın yüksek bölgelerinden elde edilen bu çay, kendine has aroma karışımı ile damakta unutulmaz tad bırakır. Tiryakiler için yeni bir çay tecrübesi.

Daha önce içtiğiniz çaylardan çok farklı ,eşşiz aroması ve kalitesi ile şimdi Türkiye de Seylan ın yüksek bölgelerinden elde edilen bu çay kendine has aroma karışımı ile damakta unutulmaz tad bırakır. Mevlana Çay bardakta ,hafif kurşuni ,altın renginde kendi karakteristik renk izini bırakır.Tavsiyemiz çayımızı bir kere de biraz bal ile denemeniz. Mevlana Çay Almanya da yerleşik tesislerde üretilerek Türkiye ye Etiler Tütün Mam.İth.İhr.Dış Tic Ltd Şirketi Tarafından ithal edilmektedir.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :