Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı


  • Ürün Adı: Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı
  • Ürün Kodu mnjmbtuvkğ

Fiyat : 0,00 TL


Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı

Yoğun kullanımın olduğu işletmeler ve ofisler için özellikle temizlik malzemelerinin kalitesi kadar miktarı da önemlidir. Çabuk tüketim ürünlerinin uzun süre ihtiyaçlarınızı giderecek ürünler olması maliyetleri düşürecektir.

Jumbo boy tuvalet kağıtları yoğun kullanım alanları için dizayn edilmiş tuvalet kağıdıdır. Ev tipi kullanımlarda, restoranlarda, cafe ve yemek şirketlerinde kullanılabileceği gibi; ofis, kurum ve iş merkezleri, fabrika, temizlik firmaları, hastane ve sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, profesyonel çamaşırhaneler ve otellerde kullanılabilir.

Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı, plazalar, ofisler, fabrikalar, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri gibi toplu tüketim noktalarına yönelik tasarlanmış olan ürün, suda hızla erir, kanalizasyonlarda tıkanmaya yol açmaz. Özel dispenseri ile kullanılır. Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı toptan Mini Jumbo Tuvalet Kağıdı fiyatı uygunlugu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilere sunulmaktadır.

 

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :