Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Miston Özel Harman Çay


  • Ürün Adı: Miston Özel Harman Çay
  • Ürün Kodu misoh5000

Fiyat : 0,00 TL


Miston Özel Harman Çay 5000 gram - 5 Kg

Miston Çay LTD. ŞTİ 1991 yılından bu yana özel sektör çay piyasasını takip ederek, kendi bünyesinde oluşturduğu ar-ge ekibi ile MİSTON markasını yaratmış olan firmaev dışı toplu tüketim çay sektörüne yeni bir kalite ve tat getirmeyi başarmıştır.

Miston Çay Rize’nin yüksek kesimlerindeki çay tarlalarında çay yetiştiriciliğinde uzman çiftçiler tarafından yetiştirilen çayların filizlerinden özenle toplatılıp, özel sektör çay fabrikalarında işleyip, T.C. gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı izni ile sağlıklı ve kaliteli ürünler üretip toplu tüketim piyasasının öncü kuruluşlarından olmuştur. İşletme ve ofis çay ihtiyaçlarınız için caytoptancisi.com toptan çay fiyatlarında en uygun çözümleri size sunmaktadır.

Miston Özel Harman Çay;  tamamen özel olarak toplu tüketimler için üretilmektedir. Kurum ve kuruluşlara, cafe ve restaurantlara, pastane ve çay ocaklarına, yemek fabrikaları ve lokaller tarafından tercih edilen bir markadır.

Miston Özel Harman 5 Kg. Toplu Tüketim için özel olarak hazırlanmış çay.

Gramaj: 5 Kgr.

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :