Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe 3ü1 Arada Bol Kahve 48li


  • Ürün Adı: Nescafe 3ü1 Arada Bol Kahve 48li
  • Ürün Kodu nes3u1bk

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe 3ü1 Arada Bol Kahve 48`li

NESCAFE 3ü1 arada bol kahve; kahvesini bol sevenler için.  Kahveyi çok sevenler için özel 17 gr tek içimlik çubuk biçimli torbacık türü pakette 48 adet, yoğun kahve, şeker ve krema bu üründe buluşuyor.

Nescafe 3`ü 1 Arada Bol Kahve tadı 17 gr`lık paketi ile hem üçü bir arada olsun, hem de kahvesi bol olsun diyenler için. Daha sert bir içim için kaliteli kahve çekirdekleri ve Nescafe deneyimi ile ortaya çıkan bu poşetler işletmeler ve ofislerde toplu tüketim için tercih edilen ürünlerdir. Nescafe 3`ü 1 Arada hazırlanışı oldukça kolaydır. Her biri tek içimlik poşetleri bardağınıza boşalttıktan sonra üzerine sıcak su ekleyip karıştırmanız yeterli. Hiçbir ilaveye ihtiyaç duymayacağınız Nescafe 3`ü 1 arada bol kahve ile iş yerlerinizde, yolculuklarınızda, istediğiniz her yerde kahve keyfiniz devam edecek. Sabah içeceğiniz bir bardak Nescafe 3ü 1 arada kahve, içerdiği kafein sayesinde sizi dinç tutar ve güne hazırlar. Aynı zamanda odaklanmayı artırır. 

Tek içimlik poşetler gıda ziyanını minimuma indirmenin çok etkili bir yoludur. Nescafe 3ü1 Arada tüketicisi yalnızca o anda ihtiyacı olduğu kadarını açıyor ve kullanılmayan gıda hijyenik olarak kapalı kalıyor. Tek içimlik poşetler tozlanma ve kirlenmeye karşı kullanışlıdır uzun süre muhafaza edilebilir. 

Nescafé 3ü1 Arada bütün evlere ve işletmelere girerek hazır kahve içme alışkanlığını daha yaygın hale getirmiştir. Nescafé 3ü1 Arada, 10 yılda kahve kategorisini tam üç katına çıkarırken, saniyede tüketilen fincan sayısını 25 adetten 60 adete yükselten bir başarıya da imza attı.

En çok satış yapanbeşinci markakonumuna yükselen Nescafé 3ü1 Arada Bol Kahve, ülkemizde Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz gibi hazır kahve tüketiminin az olduğu bölgelerde de hazır kahve tüketiminde büyük artış sağladı. Türkiye, Nescafé 3ü1 Arada’nın satıldığı ülkeler arasında ciro anlamında dünyada altıncı büyük pazar haline geldi.

Nescafe 3ü1 Arada Bol Kahve, serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Bu, kahvenin kısa sürede bozulmasını önleyecek ve tazeliğini korumasında yardımcı olacaktır.

Koli İçi Adedi: 12 Adet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :