Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe 3ü1 Arada Fındıklı 48 li


  • Ürün Adı: Nescafe 3ü1 Arada Fındıklı 48 li
  • Ürün Kodu nes3u1f

Fiyat : 0,00 TL


NESCAFE 3`ü 1 Arada Fındıklı Kahve 17gr x 48 Adet

Zengin aroma, yumuşak içim ve eşsiz kahve tadını fındık aromalı tercih edenler için Nescafe 3ü1 arada fındıklı çözünebilir kahve. %100 doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiştir. Hiçbir katkı maddesi içermez. Nestle`nin hazır kahve ürünü kahve çekirdeklerini kavururken ortaya çıkan o taptaze kokuyu sizin için sakladı ve yumuşak kahve deneyimi için sizler sunmaktadır.

17 gr tek kullanımlık paketinde Nescafe 3`ü1 arada fındıklı kahveyi fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. İçtiğiniz her fincan Nescafe 3ü 1 arada kahve, sadece fındık aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

NESCAFÉ 3ü1arada Fındıklı: Kahve ile fındığın uyumu. Fındık aşıkları, çok sevdiğiniz fındık lezzeti bu üründe kahve keyfiyle biraraya geliyor! Tek fincanlık minik paketler, 48`li kutu içerisinde Nescafe 3ü1 Arada Fındıklı 48 li Kutu..

Fındıklı 3ü 1 arada nescafe hazır kahve; İşletmeler ve ofisleriniz için tekli paketlerde 48 adet olarak Nescafe 3`ü 1 Arada toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

İçindekiler: Şeker, kahve beyazlatıcısı (%28) [glukoz şurubu, tam hidrojenize bitkisel yağ (palm), asitlik düzenleyici (dipotasyum fosfat, sodyum polifosfat, trisodyum sitrat, pentasodyum trifosfat), süt proteini, emülgatör (yağ asitlerinin mono ve digliseritleri, yağ asitlerinin mono ve digliseritlerinin mono ve diasetil tartarik asit esterleri), aroma vericiler (krema ve süt), topaklanmayı önleyici (silikon dioksit)], çözünebilir kahve, tuz, fındık aroma vericisi.

Koli İçi Adedi: 12 Adet

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :