Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü 48’li


  • Ürün Adı: Nescafe 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü 48’li
  • Ürün Kodu nesstkop

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe 3`ü 1 Arada Sütlü Köpüklü Kahve

Nescafe 3`ü 1 Arada Sütlü Köpüklü Kahve 48 Adet X 18 gr tek içimlik paketlerde. Kahvesini sütlü mü sütlü, köpüklü mü köpüklü sevenler için yumuşacık kahve keyfi. 

Nescafe 3`ü 1 Arada Sütlü Köpüklü; yumuşak içimli kahve sevenler için bol kremalı ve daha köpüklü. Kahve, şeker, kahve kreması ayarı tam kararında olan bu kahve, dinlenme saatlerinize keyif katıyor. Kaliteli kahve çekirdeklerinin Nescafe deneyimi ile buluşması sayesinde tadına doyamayacağınız bir kahve ortaya çıkıyor. Nescafe 3`ü 1 Arada Sütlü Köpüklü hazır kahve; işletmeler ve ofisleriniz için tekli paketlerde 48 adet olarak Nescafe 3`ü 1 Arada toptan fiyat uygunluğu ile caytoptancisi.com sitemizden müşterilerimize sunulmaktadır.

Nescafe 3`ü 1 Arada Sütlü Köpüklü kahveyi hazırlamak da çok kolay; tek içimlik olan poşetleri bardağınıza boşalttıktan sonra üzerine sıcak su ekleyip karıştırmanız yeterli. Hiçbir ilaveye ihtiyaç duymayacağınız Nescafe sütlü köpüklü kahve ile iş yerlerinizde, yolculuklarınızda, istediğiniz her yerde kahve keyfiniz devam edecek. 

Nescafe 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü tek içimlik poşetler gıda ziyanını minimuma indirmenin çok etkili bir yoludur. Nescafe 3ü1 Arada tüketicisi yalnızca o anda ihtiyacı olduğu kadarını açıyor ve kullanılmayan gıda hijyenik olarak kapalı kalıyor. Tek içimlik poşetler tozlanma ve kirlenmeye karşı kullanışlıdır uzun süre muhafaza edilebilir. Nescafé 3ü1 Arada bütün evlere ve işletmelere girerek hazır kahve içme alışkanlığını daha yaygın hale getirmiştir. Nescafé 3ü1 Arada, 10 yılda kahve kategorisini tam üç katına çıkarırken, saniyede tüketilen fincan sayısını 25 adetten 60 adete yükselten bir başarıya da imza attı. Nescafe 3`ü 1 Arada Sütlü Köpüklü Kahve serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmelidir. Bu, kahvenin kısa sürede bozulmasını önleyecek ve tazeliğini korumasında yardımcı olacaktır.

Nescafe 3`ü 1 Arada Sütlü Köpüklü 48`li Ürün bir paket içerisinde her biri 18 gr lık 48 poşet Nescafe 3ü1 arada sütlü köpüklü kahve bulunmaktadır. 

Koli İçi Adedi: 12 Paket

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :