Ori Toz İçecek Kızılay Soda Uludağ Soda Sırma Soda KArali Çay Çaykur Çay Miston Çay Kurukahveci Mehmet Efendi Nildem Çay Pekşeker Nescafe Balküpü Şeker

Image

Nescafe Classic 1 Kg


  • Ürün Adı: Nescafe Classic 1 Kg
  • Ürün Kodu nescls1kg

Fiyat : 0,00 TL


Nescafe Classic 1 Kg Teneke Kutu

Nestle`nin hazır kahve ürünü NESCAFE Classic 1 Kg çözünebilir kahve ile molanıza keyif katın. Robusta çekirdeklerinin yoğun kahve tadıyla molalarda bedeninizi ve zihninizi canlandırın. 2 ana kahve çekirdeği türü Arabica ve Robusta`dır. Arabica çekirdekleri toplam kahve üretiminin %65`ini, Robusta ise geri kalanını oluşturur.

Kahve çekirdeği, yaşamına kahve ağacındaki bir çiçek olarak başlar. Olgunlaştıkça kızaran kırmızı kahve meyveleri, toplanarak güneşte kurutulur ve kahve çekirdeği elde edilir.

Kavrulduğunda, her kahve çekirdeği yüzlerce farklı aroma salar ve NESCAFÉ Classic 1 Kg Teneke aroması bu yüzden bu kadar karmaşıktır. Her fincanla benzersiz bir deneyim sunmak için yalnızca itinayla seçilmiş kahve çekirdekleri kullanılır. Nescafe uzmanlığıyla, kavrulan ve öğütülen doğal kahve çekirdeklerinden sadece su kullanılarak kahvenin saf özü elde edilir ve fincanınıza dolu dolu kahve keyfi olarak taşır. 

Nescafe Classic 1 Kg teneke paket içinden 1 tatlı kaşıgı kahveyi fincanınıza koyun ve üzerine kaynatılıp 1 dakika bekletilmiş sıcak suyu ekleyin, karıştırın. Arzu ederseniz Nestle Coffee Mate ekleyebilirsiniz. İçtiğiniz her fincan Nescafe Classic 1 kg kahve, sadece aromasının ve tadının keyfini çıkarmanızı sağlamakla kalmayıp bedeniniz için de besin değerli polifenoller sunar.

Nescafe Classic 1 Kg Teneke kutu toplu tüketime uygun hazır kahve; doğal kahve çekirdeklerinden üretilmiş olup yoğun kahve aromasına sahiptir. Nescafe Classic çözünebilir kahve hiçbir katkı maddesi içermez. İşletmeler ve ofisleriniz için ekonomik pakette 1 Kilo Nescafe Classic caytoptancisi.com sitemizden uygun fiyat ile  müşterilerimize sunulmaktadır.

Koli İçi Adedi: 6 Paket

Bu ürün hakkında yorum yapılmadı
ilk yorumu siz yapın
Adınız :
Mail Adresiniz :
Mesajınız :